Start arrow Pracujemy arrow Dawid Deptulski pierwszym Polskim Mistrzem Northampton w Darta!!!  
21.05.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Dawid Deptulski pierwszym Polskim Mistrzem Northampton w Darta!!! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: List od organizatora Polskich Mistrzostw Northampton w Darta   
30.03.2009.

 

Już wkrótce opublikujemy relację z Mistrzostw w Darta wraz z galerią zdjęć. Tymczasem mamy przyjemność zamieścić List od organizatora Polskich Mistrzostw Northampton w Darta. Cieszę się, iż mogliśmy pomóc w organizacji imprezy.

 

 

 

Pierwsze Polskie Mistrzostwa w Darta rozstrzygnięte!!!

 

Dawid Deptulski
pierwszym Polskim Mistrzem Northampton w Darta!!!

 

 

Pierwszym Polskim mistrzem w tej grze został Dawid Deptulski, który przyjechał do nas z dalekiej Walii i w emocjonującym finale pokonał Marcina Wiktora. W zawodach wzięło udział 16 zawodników, w tym dwie odważne Panie.

 

Oto wyniki:

1 miejsce - Dawid Deptulski

2 miejsce - Marcin Wiktor   

   3 miejsce - Paweł Długosiński,
             Rafał Antosik

 

Wieczna cześć i chwała!

 

Trzeba przyznać, że umiejętności kilkorga z uczestników były zaskakujące, dzięki czemu zawody stały na bardzo wysokim poziomie.

 

 Wielkie ukłony dla sposnorów imprezy:

- sklepu z polską żywnością „PolStar”, do którego serdecznie zapraszamy (92 Wellingborough Road). Ufundował on upominki dla zwycięzców, jak również darmowe napoje dla uczestników i gości;

- tu przy okazji podziękowania dla firmy CocaCola, która dostarczyła na tą okazję darmowe napoje energetyczne tak potrzebne w tym długim dniu;

- bardzo dużą pracę wykonała z okazji mistrzostw Pani Anna Cichor, prowadząca Anna Massage Studio (07807453103 to num. tel. pod którym można skontaktować się w sprawie wizyt), która przygotowała dla uczestników specjalną, promocyjną ofertę, ufundowała nagrody dla zwycięzców, jak również udzielała za darmo porad na temat bólów kręgosłupa i mięśni. Temat bliski dla wielu z nas ze względu na najczęściej wykonywaną tu pracę.

 

Ponadto:

 

- Ogromne podziękowania również dla Kamala Kheldouni, który prowadzi Studio Fotograficzne (www.kamalphotography.com , 07702785047) i włożył olbrzymi wysiłek w organizację tej imprezy. Poza tym podjął się również sędziowania i organizacji od strony sportowej.

- Osobne podziękowania dla osób, które przygotowały imprezę od strony kateringu, Katarzyny Dyby i Krzysztofa Mlonki. Tej pierwszej osobie szczególne wyrazy uznania, ponieważ jej rola rozciąga się również na moje życie prywatne i musiała znosić mnie przez ostatni czas. Dziękuję Kasiu za wsparcie, pomoc i cierpliwość.

- Kolejna osoba, która przyczyniła się do tego, że ta impreza się odbyła, to Pan Wacław, menadżer Klubu Polskiego, gdzie miały miejsce zawody.

- Dziękuję także Panu Burmistrzowi Northampton z małżonką za przyjęcie zaproszenia i podniesienie tym samym rangi zawodów.

 

Dziękuję wszystkim uczestnikom i gościom, bo bez Was robienie tego nie miałoby sensu.

 

Planujemy następną edycję Zawodów.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco na nieocenionej stronie Polak w Northampton (www.polakwnorthampton.pl )

 

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i zapraszam na kolejne imprezy.
Najbliższa to koncert Piotra Nagięła, który już 4 kwietnia o godz. 15.00 w Klubie Polskim.

 

 

Krzysztof Łuczak

Zmieniony ( 30.03.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk