Start arrow DzO-reg  
18.03.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Dział Ogłoszeń - regulamin Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
04.10.2009.

Załącznik do Regulaminu świadczenia usług
publikacji materiałów reklamowych
na stronie PolakwNorthampton.pl

Szczegółowe zasady Działu Ogłoszeń


1. By dodać ogłoszenie należy zalogować się dokonując wcześniej rejestracji.

2. Wymagane jest podanie imienia, adresu e-mail, tytułu, i treści ogłoszenia, reszta pól opcjonalnie.

3. Proszę wybrać odpowiednia kategorie. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany kategorii dla zachowania przejrzystości Działu Ogłoszeń.

4. Do ogłoszeń można załączyć zdjęcia. Maksymalna wielkość jednego zdjęcia to 300 kb. Zaleca się wykorzystywanie rzeczywistych zdjęć danych produktów.

5. Ogłoszenie jest automatycznie kasowane z systemu po 14 dniach. Jeśli jednak ogłoszenie okaże się nieaktualne przed upływem tego okresu, prosimy o jego usunięcie (kontakt z Administratorem). Czas 14 dni liczy się od dnia wpisania oferty do systemu, nie zaś od dnia publikacji.

6. Jeśli uznasz, że nie możesz samodzielnie zamieścić ogłoszenia, możesz wysłać treść ogłoszenia wraz z Twoimi danymi i fotkami na mojego maila. Publikację ogłoszenia zrobię za Ciebie!

7. Za treść ogłoszeń Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności. Na osobie umieszczającej ogłoszenie (dostarczającej treść ogłoszenia do publikacji) spoczywa odpowiedzialność za zachowanie praw autorskich (np. w odniesieniu do prezentowanych zdjęć czy grafik).

8. Ogłoszenie jest publikowane po akceptacji przez Administratora. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikowania ogłoszeń czy ich usuwania.

9. W trakcie danego okresu 14 dni dopuszczalne jest publikowanie tylko jednego ogłoszenia danej oferty. Jeśli w tym czasie dana oferta będzie wpisana do systemu ponownie, ogłoszenie takie nie będzie zaakceptowane. Dlatego chcąc ponownie wystawić ogłoszenie, proszę czynić to dopiero po upływie 14 dni od poprzedniego umieszczenia ogłoszenia w systemie.

10. Nie jest dopuszczalne publikowanie ogłoszeń dotyczących ofert niezgodnych z prawem, treści obraźliwych czy erotycznych.

NIE PUBLIKUJEMY OGŁOSZEN DOTYCZĄCYCH SPRZEDAŻY PAPIEROSÓW, TYTONIU, ALKOHOLU, NARKOTYKÓW, BRONI CZY LEKARSTW!

DOTYCZY TO TAKŻE SPRZĘTU DO TZW. PAPIEROSÓW ELEKTRONICZNYCH.

11. Dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą proponowane są także inne rozwiązania -  publikacja artykułów sponsorowanych czy banerów reklamowych. Jeśli podmioty tego typu będą zainteresowane umieszczeniem ogłoszeń, usługa taka będzie wówczas odpłatna. Uznanie danej osoby za prowadzącą działalność gospodarczą opiera się na charakterze świadczonej usługi, nie zaś na fakcie zarejestrowania działalności.

Odplatność za ogłoszenie dotyczy zatem między innymi osób oferujących usługi kosmetyczne, transportowe, opieki nad dziećmi czy sprzątania. W takiej sytuacji atrakcyjna opłata stanowi dobra inwestycję, która pozwoli na pozyskanie wielu klientów. Dzięki temu koszt takiej formy reklamy zwróci się szybko.

W celu zapoznania się z dostępnymi opcjami publikacji ogloszen odpłatnych zapraszamy do podstrony Płatności Usługi .

12. W przypadku ogłoszen w kategorii "Mam do wynajęcia" wymagane jest podanie w tresci ogloszenia kodu pocztowego (post code). Bez tego ogłoszenie nie będzie publikowane. Oferty tego typu również są odpłatne.

W celu zapoznania się z dostępnymi opcjami publikacji ogloszen odpłatnych zapraszamy do podstrony Płatności Wynajem .

13. Pozostałe ogłoszenia publikowane są bezpłatnie, o ile publikowane są w wersji standard. Publikacja w innych opcjach jest odpłatna - jak oferty o usługach.

 

 

Daj się poznać

 

Zmieniony ( 12.09.2016. )
 

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk