Start arrow Pracujemy arrow Health and Safety Executive (HSE) - Brytyjski Inspektorat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy  
18.03.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Health and Safety Executive (HSE) - Brytyjski Inspektorat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
11.10.2010.

 

Health and Safety Executive (HSE) - Brytyjski Inspektorat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy rozpoczął kampanie informacyjną, która ma zachęcić emigrantów do kontaktowania się z urzędem w przypadku gdy uważają, że pracodawca nie przestrzega ich praw.

Za pomocą dostępnej w języku polskim Infolinii 0151 951 4444  można anonimowo złożyć skargę lub zadać pytania związane z BHP i prawami pracowniczymi.

“W Wielkiej Brytanii bezpieczeństwo w pracy jest prawem a nie przywilejem” - to przesłanie Jeremiego Bevana, który w HSE specjalizuje się w BHP emigrantów. “Pracownicy mogą zgłosić swoje zastrzeżenia w swoim języku, nie muszą nawet podawać żadnych danych osobowych.”

HSE zatrudniło również specjalnych pracowników, mówiących w językach obcych.
W regionie East Midlands można skontaktować się z mówiącym po Polsku koordynatorem BHP, który służy pomocą, odpowiada na pytania lub będzie w stanie interweniować w przypadku zaniedbań czy nadużyć.

Łukasz Naprawski
lukasz.naprawski@hse.gsi.gov.uk
tel: 07500 064 774
tel: 0115 971 2834

Więcej informacji na temat HSE w języku Polskim można znaleźć na stronie internetowej www.hse.gov.uk/migrantworkers/polish

Przeczytaj artykuł o tym, czym jest HSE .

HSE

Zmieniony ( 23.10.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk