Start  
13.12.2018.
 

Strone monitoruje stat24

 

UK Compencations - odszkodowania
Northamptonki.pl - kobieca strona Northamptonshire Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
31.12.2010.
Northamptonki

Kobieca strona Northamptonshire!
Portal dla Polek z Northamptonshire
www.northamptonki.pl


Witamy wszystkie kobiety z Northamptonshire!
Na wstępie pragnę podziękować Pawłowi  – administratorowi strony Polak w Northampton za możliwość publikacji na łamach jego portalu. Jestem przekonana, że w ogromnym stopniu ułatwi nam to dotarcie do mieszkanek hrabstwa Northamptonshire.

Jak zrodził sie pomysł?
Wiele pomyslów rodzi się z przypadku i tak też było z naszym portalem i klubem spotkań. Częste rozmowy z innymi Polkami, szczególnie z młodymi mamami, do których grona dołączyłam po urodzeniu córki, sprawiły, że doszłam do wniosku, iż dobrze byłoby mieć możliwość spotkania się w większym gronie i przedyskutowania  spraw, które interesują kobiety. Kobiety  lubią podzielić się swoim doświadczeniem i poradzić w gronie innych, szczególnie kiedy łączy nas emigracja i miejsce zamieszkania.

Tematyka
Tematyka portalu jest typowo kobieca,  z naciskiem na ambitne elementy jak psychologia, czytelnia, recenzje czy kultura. Spora część jest poświęcona tematyce macierzyństwa w UK(dział Mamuśka), ale znajdują się też tematy typowo kobiece jak uroda, zakupy, moda, związki...Staramy się nawiązywać zarówno do problematyki kobiecej, emigracyjnej jak i lokalnej – bo to wszystko łączy Northamptonki, czyli mieszkanki hrabstwa Northamptonshire jak siebie same nazwałayśmy  ;)

Portal na razie posiada kilka działów poświęconych spawom kobiecym: Mamuśka (bycie matką Polką w UK to wyzwanie!), Kariera, Kuchnia, Związki, Moda i Uroda, Forum kobiece, Moto.
Dodatkowo dział lokalny ma na celu promocję biznesu lokalnego związanego z kobietami. Tu zamieszczane będą informacje o fryzjerach, kosmetyczkach,
Ze względu na fakt, że dopiero nasz pomysł wystartował, niektóre działy są jeszcze puste, lecz mamy nadzieję jak najszybciej wypełnić je informacjami - liczymy na pomoc użytkowniczek! Zachęcamy do współtworzenia babskiego miejsca w sieci poprzez rejestrację dającą możliwość udziału w Forum, dodawanie ogłoszeń w dziale Lokalne Ogłoszenia.

Spotkania w Realu - klub Northamptonki
Bardzo zależy nam na stworzeniu klubu spotkań dla kobiet, czegoś znanego w UK i nazwanego social networking. Chcemy spotykać się w różnych miejscach hrabstwa i wspierać inne kobiety poprzez wzajemną wymianę myśli i doświadczeń. Planujemy powoli pierwsze spotkanie w lutym.

Wsparcie dla firm o profilu kobiecym
Jeśli prowadzisz biznes, którego klientkami są głównie kobiety np Fryzjerstwo, Salony piękności, Avon/Oriflame, Fitness itp to poświęciłysmy temu specjane menu boczne, gdzie takie firmy mogą umieszczać informacje o swoim profilu. Wystarczy wysłać maila z opisem oraz zdjeciem na kontakt@northamptonki.pl

Czekamy też na informacje od dziewczyn, które chcą współtworzyć portal- mają wiedzę, którą chcą się podzielić poprzez publikację artykułów. Nie musisz być filologiem z wykształcenia, ale kobietą z prawdziwego zdarzenia, która potrafi opisać dylematy babskiego życia na emigracji i nie tylko.

Znajdź nasz też na Facebook, gdzie na naszym Wall uaktualniamy informacje o najciekawszych artykułach!

Zapraszamy wszystkie dziewczyny z regionu!
Honorata Chorąży-Przybysz
Zespół Northamptonki.pl

Zmieniony ( 31.12.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk