23.11.2017.
 

Strone monitoruje stat24

 

UK Compencations - odszkodowania
I Turniej Piłki Nożnej Junior Euro Cup Northampton 2012 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Relację przygotowal Piotr Słonina   
05.07.2012.

Na terenie The Racecourse Park przy Kettering Road w Northampton, dnia 23 czerwca 2012 roku  303 Polish Soccer Club zorganizowal I Turniej Piłki Nożnej Junior Euro Cup Northampton 2012. W Turnieju udzial wziely druzyny z Bradford, Doncaster oraz Northampton.

Dziękujemy naszym młodym piłkarzom z Northampton za emocje jakich nam dostarczyli, za postawę i wolę walki. Poniżej zamieściliśmy link do pełnej wersji relacji z pełnymi składami drużyn i wynikami rozgrywek.

W imieniu własnym oraz wszystkich osób biorących udział w organizacji I Turnieju Piłki Nożnej Junior Euro Cup Northampton 2012, a także w imieniu uczestników tego wydarzenia pragniemy podziękować za pomoc i wsparcie finansowe, jakie otrzymalismy od:
- K CARS  Andrzej Krzyzanowski
- STAGECOACH MIDLANDS  Steve Burd  Managing Director
- BELMONT PRESS Martin J. Whatton  Works, Production and Personnel Manager
- Nasze Deli Arkadiusz Kulakowski
- Sklep POLSTAR  Barbara Szmak
- Rada Parafialna oraz ks. Cisek z Northampton
- Polish Ex-Combatants Association Wellingborough Anna Randall
- Agnieszka Kaps
- Malgorzata Kloska
- Malgorzata i Grzegorz Chyrc
- Beata Swiatnicka
- Magdalena i Borys Gebel
- Patrick Bailey

Przeczytaj składy drużun oraz oficjalne wyniki
I Turnieju Pilki Noznej Junior Euro Cup Northampton 2012
(kliknij)

 

                                           Rocznik 2004/2005/2006 

                         PTAS Eagle Bradfor -  303 Polish Soccer Club Northampton

1 - 0

       PTAS Eagle Bradford -  Hawks Doncaster(Adam)

1 - 2

                  Hawks Doncaster(Adam) -  303 Polish Soccer Club Northampton

1 - 0


W tej grupie wiekowej druzyny zajely:
I   miejsce - Hawks Doncaster(Adam)
II  miejsce - PTAS Eagle Bradford
III miejsce - 303 Polish Soccer Club Northampton

303 Polish Soccer Club Northampton reprezentowali:
- Igor Pomianowski
- Karol Potomski
- Filip Dobosz
- Konrad Polacarz
- Adrian Ksobieraj
- Kacper Rozyczka
- Kacper Sosinski
- Igor Rosiewicz
- Mateusz Kaps
- Olivier Gieldon


                                               Rocznik 2002/2003

           PTAS Eagle Bradford -  Hawks Doncaster (Dominik)

2 - 7

                Hawks Doncaster(Adam) - 303 Polish Soccer Club Northampton

1 - 5

              Hawks Doncaster(Dominik) -  303 Polish Soccer Club Northampton

3 - 2

    PTAS Eagle Bradford  - Hawks Doncaster(Adam)

1 - 4

Hawks Doncaster(Dominik) - Hawks Doncaster(Adam)    

8 - 4

                      PTAS Eagle Bradford - 303 Polish Soccer Club Northampton

0 - 12

 

W tej grupie wiekowej druzyny zajely:
I   miejsce - Hawks Doncaster(Dominik)
II  miejsce - 303 Polish Soccer Club Northampton
III miejsce - Hawks Doncaster(Adam)
IVmiejsce - PTAS Eagle Bradford

303 Polish Soccer Club Northampton reprezentowali:
- Arek Rozyczka
- Hubert Smykla
- Filip Fratczak
- Christopher Michnikowski
- Adam Jablonski
- Cezary Malec
- Hubert Lewandowski
- Mateusz Klopocki

 
                                              Rocznik 2000/2001

                       PTAS Eagle Bradford - 303 Polish Soccer Club Northampton

0 - 3

         PTAS Eagle Bradford - Hawks Doncaster(Dominik)

1 - 3

              Hawks Doncaster(Dominik) -  303 Polish Soccer Club Northampton

0 - 2


W tej grupie wiekowej druzyny zajely:
I   miejsce - 303 Polish Soccer Club Northampton
II  miejsce - Hawks Doncaster(Dominik)
III miejsce - PTAS Eagle Bradford

303 Polish Soccer Club Northampton reprezentowali:
- Jakub Tomaszewicz
- Daniel Kowalski
- Jakub Chyrc
- Dawid Cybulin
- Kacper Basa
- Pawel Suchocki
- Mateusz Smykla
- Marcel Pawlik
- Patryk Bakowski
- Gabriel Borukalo


                                              Rocznik 1999/1998 i starsi

                     Hawks Doncaster(Dominik) - 303 Polish Soccer Club Northampton1999

5 - 0

303 Polish Soccer Club Northampton1999 - 303 Polish Soccer Club Northampton1998

2 - 6

                    Hawks Doncaster(Dominik) - 303 Polish Soccer Club Northampton1998

4 - 1


W tej grupie wiekowej druzyny zajely:
I   miejsce - Hawks Doncaster(Dominik)
II  miejsce - 303 Polish Soccer Club Northampton1998
III miejsce - 303 Polish Soccer Club Northampton1999

303 Polish Soccer Club Northampton 99 reprezentowali:
- Tomasz Kulasik
- Oskar Potomski
- Patryk Kaminski
- Kacper Zychowicz
- Jakub Radzik
- Patryk Walcerz

303 Polish Soccer Club Northampton 98 i starsi reprezentowali:
- Jakub Wojciechowski
- Mikolaj Kaczmarek
- Daniel Jadecki
- Krystian Skowronek
- Gaspar Motowidlo
- Kacper Watroba
- Jakub Slonina

 

Relację przygotowal Piotr Słonina

Zmieniony ( 05.07.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk