Start arrow 303 Polish Soccer Club  
22.04.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
303 Polish Soccer Club Northampton 2011 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
25.08.2012.

303PolishSoccerClub 303 Polish Soccer Club Northampton 2011 jest polonijnym, amatorskim, autonomicznym klubem piłki nożnej, który stawia sobie za cel prowadzenie różnych form szkolenia sportowego oraz krzewienia kultury fizycznej  wśród dzieci i młodzieży mieszkającej na terenie Northamptonshire.

Chcemy stworzyć warunki dla rozwoju polonijnej dziecięcej i młodzieżowej piłki nożnej poprzez organizowanie turniejów, obozów sportowych oraz uczestniczyć w turniejach organizowanych na terenie Wielkiej Brytanii, Polski i innych krajów. Pragniemy pokazać dzieciom, że oprócz x-box-ów, komputerów, telewizji, itp. można spędzić czas w sposób aktywny uprawiając sport, robiąc przy tym coś pożytecznego dla własnego zdrowia. Wszystkie mecze, turnieje, wyjazdy, obozy sportowe oraz treningi są fantastyczną formą integracji dzieci i młodzieży polonijnej oraz ich rówieśników przybyłych z różnych zakątków świata.

Barwy klubowe są w czterech kolorach: biało-czerwony, niebieski, żółty. Pierwsze trzy cyfry w nazwie naszego Klubu, logo oraz sylwetka Hurricane jest wyrazem szacunku i hołdu, wszystkim polskim pilotom z dywizjonów myśliwskich, polskim załogom bombowców oraz Polakom latającym w dywizjonach brytyjskich i amerykańskich, którzy brali udział w Bitwie o Wielką Brytanie i walczyli przez cały okres II wojny światowej u boku RAF-u.

Pomysłodawcą powstania nowego polonijnego dziecięco-młodzieżowego klubu piłki nożnej o nazwie 303 Polish Soccer Club Northampton 2011 jest Piotr Słonina. Bardzo duży wkład pracy w funkcjonowanie klubu wnieśli i wnoszą Arkadiusz Różyczka i Przemysław Instunajd. Klubowe logo zaprojektowała i przekazała bezpłatnie Aleksandra Jasińska. Działamy od września 2011 roku.

W tej chwili przez klub przewija sie okolo 60 dzieci. Zapraszamy na trening w sobote o 14.00-16.00, wtorek, czwartek 17.00-19.00. Miejscem treningu jest park the Racecourse w Northampton. Więcej informacji o Klubie na Facebook .

Przeczytaj relacje z występów drużyny klubowej w turniejach piłkarskich:

 - V Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Małego Powstańca Warszawa 2012  

 - I Turniej Piłki Nożnej Junior Euro Cup Northampton 2012

 - Turniej Piłki Nożnej DENIS CUP MANCHESTER 2011

 

 

Zmieniony ( 14.12.2015. )
 

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk