Start arrow Pracujemy arrow Polscy przedsiębiorcy organizują się. Seminarium Biznesowe w Leeds  
18.03.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Polscy przedsiębiorcy organizują się. Seminarium Biznesowe w Leeds Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Materiały przekazane przez organizatorów   
08.11.2013.

Polscy przedsiębiorcy organizują się. Seminarium Biznesowe w Leeds

Polscy przedsiębiorcy działający na terenie Wielkiej Brytanii rosną w siłę. Obok determinacji w dążeniu do realizacji celów oraz kreatywności, z jaką podchodzą do działania, ich cechą jest także umiejętność organizacji. Owocem tej ostatniej jest kolejne już Seminarium Biznesowe, które odbędzie się 20 listopada w Leeds. Leeds

Organizatorami wydarzenia są Brytyjsko-Polska Izba Handlowa oraz Polish Business Link – organizacje działające na rzecz integracji środowisk polskich przedsiębiorców w UK. Listopadowe Seminarium Biznesowe to już kolejne z serii tematycznych spotkań, skupiające się tym razem na zagadnieniu wyboru odpowiedniej strategii rozwoju biznesu dla małych i średnich polskich przedsiębiorstw w Wielkiej Brytanii. Każde kolejne wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co dowodzi, iż nasi rodacy chcą nieustannie poszerzać swą wiedzę z zakresu prowadzenia biznesu oraz zdobywać kolejne narzędzia, dzięki którym mogą skuteczniej funkcjonować na brytyjskim rynku.

Jak przekonują organizatorzy eventu, umiejętność wyboru optymalnej formy działalności gospodarczej to warunek konieczny w dobie nieustannych zmian rynkowych. Dlatego też uczestnicy spotkania w Leeds będą dyskutowali o wadach i zaletach popularnych form prowadzenia działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii: samozatrudnienia, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek partnerskich i innych.

Rozmowy będą dotyczyły także podatku VAT. W ich trakcie organizatorzy wspólnie z zaproszonymi gośćmi oraz innymi uczestnikami spotkania odpowiedzą sobie na pytania: jak wyglądają progi podatkowe w UK, kiedy warto zostać płatnikiem VAT oraz z jakimi wiąże się to zobowiązaniami wobec brytyjskiego Urzędu Skarbowego. Wydarzenie jest tym atrakcyjniejsze, iż przedsiębiorcy będą wymieniali się doświadczaniami, a nie toczyli konwersacje o teoretycznym charakterze. Case study swoich działań zaprezentują m.in. Ewa Jasińska, dyrektor Confidalia Event oraz Łukasz Grzymski, założyciel Patisserie Liverpool Ltd.

Celem sukcesywnie organizowanych seminariów, prócz edukacji z zakresu prowadzenia biznesu na obcym rynku, jest także rozwój sieci networkingowej, służącej wspólnym interesom polskich przedsiębiorców. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawia ze sobą w cztery oczy, co może zaowocować nawiązaniem partnerskiej współpracy. Seminarium Biznesowe w Leeds dedykowane jest zarówno osobom planującym otworzenie biznesu, jak również prowadzącym już własną firmę w Wielkiej Brytanii. Warto pomyśleć o strategii rozwoju własnej działalności już dzisiaj.


Seminarium rozpocznie się o godz. 14:30 dnia 20.11.2013 r.

Miejsce: Leeds Town Hall, The Headrow, Sullivan Room  

Koszt uczestnictwa: £10 – członkowie Polish Business Link / BPCC, £15 – firmy niezrzeszone

Program spotkania oraz rejestracja na www.pblink.co.uk

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas!
Redakcja PolakwNorthampton.pl ma 2 bilety przeznaczone dla naszych użytkowników.
Skontaktuj się z nami jak najprędzej (info@polakwnorthampton.pl)

 

Zmieniony ( 08.11.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk