Start arrow Odpoczywamy arrow Polish Rock Live 2014 - także w Northampton  
18.03.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Polish Rock Live 2014 - także w Northampton Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Materiały przekazane przez organizatorów   
07.02.2014.

 

Polish Rock Live 2014

 

Polish Rock Live to koncerty, na których usłyszeć można polonijnych artystów rockowych tworzących na emigracji. W tym roku przypada ich czwarta edycja, a na scenie wystąpią AirStrike, ResPublika, The Band i Lynchpyn.

Zespół Airstrike pochodzi z Northampton. Występ na PRLu będzie ich debiutanckim koncertem, na którym zaprezentują kilka heavy metalowych coverów jak i swoich własnych utworów.

ResPublika to projekt, którego celem jest złożenie hołdu twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Prawdziwa gratka dla fanów Republiki. Występ na PRLu będzie debiutem tej formacji. W półgodzinnym występie ResPublika postara się zawrzeć to co w Republice było najważniejsze – mocne teksty, surowość treści i wyrazistość przekazu.

Członkowie The Band występowali juz na koncertach Polish Rock Live, ale nigdy w jednym zespole. Zdecydowanie będą najcieższym elementem tegorocznego festiwalu, a wokalista na pewno zaskoczy wszystkich swoja niezwykłą barwą głosu.

Headlinerem będzie metalowy zespół Lynchpyn, który regularnie supportuje koncerty KNZ w Londynie. Publiczność z Birmingham może ich kojarzyć z koncertu Luxtorpedy w kwietniu ubiegłego roku jak i sierpniowego koncertu w Polish Millennium House. W zeszlym roku wydali swoją pierwszą EPkę pod tytułem ‘REBIRTH’ I videoklip do piosenki ‘Can’t Calm Down’.

W tym roku na PRL będzie można wybrać się dwa razy – 21.02 do Birmingham do Polish Millennium House (Bordesley Street, B5 5PH) oraz 22.02 do Northampton do Polskiego Klubu (Carven Street, NN1 3EZ) Drzwi na obydwa wydarzenia otwarte już od 19:00, cena biletów £7/£10, rezerwacje na e-mail info@brumart.co.uk lub pod numerami telefonow  07716 314489 (Ola) i 07401 046729 (Maciek).

Głównym patronem medialnym imprezy jest portal bham.pl

Zmieniony ( 18.02.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk