Start arrow Odpoczywamy arrow Polonia Londyn poszukuje siatkarzy  
20.03.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Polonia Londyn poszukuje siatkarzy Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
30.06.2014.

Siatkarski klub CBL Polonia Londyn zaprasza zawodników zainteresowanych grą w klubie na otwarty trening. Celem jest skompletowanie siatkarskich drużyn męskich biorących udział w rozgrywkach lokalnej Ligi Londyńskiej, a także w najwyższej w Anglii lidze - Super8. W obu formatach rozgrywkowych Polonia jest od wielu lat w czołówce - ten sezon przyniósł zwycięstwo w Lidze Londyńskiej i brązowy medal Mistrzostw Anglii. Polonia Londyn

“Cel jaki stawiamy sobie jako drużyna w przyszłym sezonie jest prosty - powrót na fotel Mistrza Anglii. Byliśmy na szczycie rok temu, w tym sezonie skończyliśmy z brązem. Jeżeli chodzi o zespół grający w Lidze Londyńskiej - to chłopaki lepiej zagrać nie mogli - są mistrzami i ich celem na przyszły sezon będzie obrona tego tytułu” - powiedział wiceprezes CBL Polonii - Bartek Łuszcz

Trening odbędzie się w sobotę 5 lipca - każdy zawodnik z doświadczeniem ligowym może wziąć w nim udział. Spotkanie rozpocznie się o godzinie siedemnastej i odbędzie się w hali sportowej St Benedict’s School na londyńskiem Ealingu - adres - 54 Eaton Rise, London, W5 2ES. W trakcie zajęć będzie okazja do pochwalenia się swoimi umiejętnościami oraz do spotkania kadry trenerskiej drużyny. Ponadto, zainteresowani edukacją sportowcy mogą liczyć na rekomendację drużyny, która może pomóc w uzyskaniu stypendium sportowego na Uniwersytecie Wschodniego Londynu.

“Siatkówka w Anglii jest na najwyższym poziomie w swojej historii. Szukamy ludzi, którzy chcą razem z nami budować coś wielkiego i w ciągu kilku lat sięgać po nowe dla nas cele - takie, jak na przykład gra w w międzynarodowych pucharach niższego szczebla. Zawodnicy w Anglii nie otrzymują wynagrodzenia za grę, ale dzięki wsparciu naszych sponsorów oraz partnerstwu z uczelniami wyższymi jesteśmy w stanie zaoferować warunki i pomoc, których nie ma w żadnym siatkarskim klubie w Anglii” - opowiada Łuszcz.

Równorzędnie z naborem do drużyn ligowych, klub prowadzi poszukuje dzieci i młodzieży chcącej dołączyć do szkółki siatkarskiej. Zajęcia prowadzi trener Grzegorz Niski, a przyłączyć się może każdy w wieku 9-16 lat. Wystarczy przyjść na trening odbywający się w soboty o godzinie 15:15 w hali klubu na Ealingu. 

Zmieniony ( 14.07.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk