Start arrow Mieszkamy arrow Dom z ogrodem czy mieszkanie w bloku?  
20.03.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Dom z ogrodem czy mieszkanie w bloku? Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
10.01.2008.

Kolejna opcja, jaką mamy do wyboru dotyczyć może po części naszych przyzwyczajeń z Polski czy po prostu ulubionych form spędzania wolnego czasu. W uproszeniu mamy do wyboru - podobnie jak w naszym kraju - mieszkanie w większym czy mniejszym bloku lub dom.

Generalnie mieszkania w blokach nie mają żadnego zaplecza "grillowego". Ot, można sobie postać przed wejściem czy powyglądać przez okna. Nawet balkony bywają dość symboliczne (nie zawsze). Wraz z mieszkaniem otrzymujemy sąsiadów - złych lub dobrych. Bywa, że nawet nie mamy pojęcia kto mieszka piętro wyżej. Z drugiej strony odgłosy zza ściany mogą być bardzo interesujące ;). Jeszcze jedna ważna uwaga - generalnie w mieszkaniach obowiązuje zakaz palenia oraz często zakaz posiadania zwierząt (zwłaszcza w mieszkaniach z agencji).

Jeśli potrzebujemy nieco więcej miejsca i lubimy posiedzieć sobie czasem w ogródku, prawdopodobnie bliższa nam będzie myśl wynajęcia domu czy choćby pokoju w takowym. Większość domów w Northampton to malutkie budyneczki, połączone ze sobą w ciąg kilkudziesięciometrowy. Część z nich ma malutki ogródeczek z przodu, niektóre mają zaledwie metrowy placyk, do innych zaś wchodzi się bezpośrednio z chodnika. Generalnie wszystki mają natomiast malutki ogródeczek z tyłu domu. Można tam postawić stolik z kilkoma krzesełkami czy powiesić latem pranie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk