Start arrow Odpoczywamy arrow Siatkarze Polonii Londyn rozpoczynają sezon.  
20.03.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Siatkarze Polonii Londyn rozpoczynają sezon. Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
19.08.2015.

Polonia Londyn

Siatkarze Polonii Londyn rozpoczynają sezon.

Z nowym sponsorem tytularnym do najbliższego sezonu przystąpią zawodnicy drużyny siatkarskiej Polonia Londyn. W nazwie pojawi się firma IBB, z którą drużyna podpisała umowę na rok z możliwością przedłużenia. IBB to sieć hurtowni zajmujących się dystrybucją materiałów budowlanych w Wielkiej Brytanii. Współpraca z IBB to kolejny krok na drodze do budowy profesjonalnej drużyny siatkarskiej w Londynie. Dotychczasowy tytularny sponsor drużyny firma księgowa Capital Business Links - została oficjalnym partnerem biznesowym Polonii.

"Widzę w działaniach klubu to co i u siebie - pasję do sportu.Właściwie w każdej dziedzinie życia pasja to motor napędowy, który może zdziałać wszystko. Siatkówka, to piękny sport drużynowy, a Polacy są Mistrzami Świata i na boisku i na trybunach - także budowa profesjonalnego klubu siatkarskiego w Londynie wydaje mi się świetnym pomysłem i dlatego z przyjemnością będziemy tę ideę wspierac” - powiedział założyciel IBB - Jacek Ambroży.

Pierwszy mecz ligowy drużyna IBB Polonia Londyn rozegra na początku października, wcześniej podopieczni trenera Vangelisa zagrają 3 września w Warszawie w turnieju City Volley organizowanym przez Legię Warszawa, a 12 września w Olimpijskiej Hali Copper Box zagrają w turnieju London Legacy Cup, gdzie zmierzą się z PGE Skrą Bełchatów, która w swoim składzie wystawi aż trzech Mistrzów Świata.

Sport i biznes są ze sobą ściśle powiązane - dlatego cieszę się, że nasz projekt zyskuje wsparcie coraz większej rzeszy osób. Jako drużyna stawiamy sobie za cel rozwój całej siatkarskiej Anglii, a dzięki nowym partnerom możemy pokonywać coraz większe wyzwania. Cieszy kontynuacja współdziałania z dotychczasowymi partnerami - Ambasadą RP w Londynie, Polską Organizacją Turystyczną oraz zupełnie nowa współpraca z siecią sklepów Maja - to wszystko solidne marki, które razem pomagają tworzyć nasz ambitny projekt” - powiedział Bartek Łuszcz - prezes IBB Polonii Londyn.

Drużyna zaprezentowała też projekt koszulek, w których zagra w przyszłym sezonie - elementem przewodnim jest upamiętnienie 75 rocznicy Bitwy o Anglię.

IBB to lider na rynku. Pośród swoich klientów ma firmy z całego świata, które poznały się na świetnej jakości produktach z Polski. Oprócz sprzedaży materiałów budowlanych IBB zajmuje się także programowaniem dla budownictwa. Najnowszy projekt to aplikacja mobilna “IBBestimator" z wieloma dostępnymi funkcjami - jak na przykład możliwość kosztorysowania prac budowlanych.

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk