Start  
21.05.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Prezentacja przedstawicieli Policji dla uczniów Polskiej Szkoły Sobotniej Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Materiały przekazane przez Northampton Police   
27.01.2016.

Police Community Engagement Officers Rachel Packman oraz Nick Stephens odwiedzili w ostatnim czasie Polską Szkołę Sobotnią. Oficerowie ci odpowiedzialni są za zaangażowanie Policji w życie społeczności lokalnych w obrębie hrabstwa. Spotkania tego typu są jednym ze sposobów na budowanie relacji oartych na zaufaniu i pewności.

Według Rachel: To był świetny czas spotkania z dziećmi i opowiedzenia o tym, czym zajmuje się Policja w Northamptonshire. Obecni okazali duże zainteresowanie i zadawali sporo pytań. Mamy nadzieję, że opowiedzą oni swoim rodzicom o naszej prezentacji, co pomoże przełamać ewentualne bariery.

Jak przyznał Nick: Nasza obecność w szkole była dobrą okazją na spotkanie się z pracownikami szkoły i rodzicami, którzy wykonują fantastyczną pracę dla lokalnej społeczności. Polska Szkoła Sobotnia działa juz od lat, służąć jednej z największej społeczności [mniejszościowej] w Northampton.


Rachel i Nick mają nadzieję odwiedzić szkołe ponownie, aby spotkać się z młodzieżą. Jednym z omawianych tematów ma być problematyka przemocy i przestępstw opartej na nietolerancji (hate crime).

Na zdjęciu od lewej DC Rachel Packman, dyrektor PSS Jaroslaw Kiszka oraz PC Nick Stephens.

 

Polish school

 

 

Link do ulotki Police Community Engagement Officers (plik PDF).

Zmieniony ( 10.02.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk