Start  
15.11.2018.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Zwyczaje żywieniowe Polaków w Wielkiej Brytanii - pomóżmy zebrać materiał do badań (ankieta). Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
08.06.2016.

Zwyczaje żywieniowe Polaków w Wielkiej Brytanii

 

Szanowni Państwo,

W imieniu jednej z naszych Rodaczek, Anny Góry zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w zebraniu materiałów do pracy magisterskiej. Jest ona studentką drugiego, ostatniego roku na kierunku MSc in Nutrition, Physical Acivity and Public Health na University of Bristol. Anna planuje napisac pracę magisterską na temat zwyczajów żywieniowych Polaków w Wielkiej Brytanii, koncentrujac sie na spożyciu warzyw i owoców oraz psycho-socjalnych i środowiskowych czynnikow determinujacych bądź modyfikujacych to spożycie.

Zbieranie danych od respondentów odbywa się za pośrednictwem anonimowej ankiety internetowej zlokalizowanej na serwerach University of Bristol. W badaniach tych celem jest dotarcie z ankieta do jak największej liczby Polskich emigrantów, zróżnicowanych pod względem wieku, płci, wykształcenia, lat spędzonych na emigracji i zachowań żywieniowych.

Ankieta dostepna jest pod adresem internetowym: sps.onlinesurveys.ac.uk

Ankieta jest w języku polskim, zajmuje okolo 10-15 minut i jedynym warunkiem uczestnictwa jest wiek powyżej 18 lat. Bedziemy niezmiernie wdzieczni za kazda odpowiedz.

Dla zainteresowanych możliwość kontaktu z prowadzącą badania Anną Górą (ag14254.2014[at]my.bristol.ac.uk).

 

Zmieniony ( 09.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk