Start arrow Uczymy się arrow Zapisy do Polskiej Szkoły Sobotniej  
25.03.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Zapisy do Polskiej Szkoły Sobotniej Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
17.06.2016.

 

PSS

 

To ostatni moment, by zapisać Państwa dziecko do Polskiej Szkoły Sobotniej w Northampton. Termin przyjmowania chętnych dzieci mija 25 czerwca 2016 roku. 

Placówka ta - współpracując z Polską Macierzą Szkolną oraz The Association of Northamptonshire Supplementary Schools - stara się zapewnić dzieciom i młodzieży polskiej  zapoznanie z językiem polskim (literaturą), geografią i historią Polski. Dla najstarszych zajęcia polonistyczne mogą stanowić przygotowanie do egzaminów GCSE z języka polskiego.

W ostatnich miesiącach zakończył się proces weryfikacji standardów nauczania w Polskiej Szkole Sobotniej. Szkoła po raz kolejny została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem, tzw. GOLD AWARD, nadanym nam przez angielską organizację pozarządową NRCSE (National Resource Centre for Supplementary Education).
Aby uzyskać to prestiżowe wyróżnienie placówka musiała wykazać, że spełnia surowe kryteria związane z bezpieczeństwem uczniów, organizacją szkoły, przejrzystością finansową oraz że jako instytucja edukacyjna zapewnia wysoki poziom kształcenia. 

Zainteresowanych zapraszam na stronę szkoły www.pss.nets.pl

 

 

 

Zmieniony ( 28.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk