Start  
18.02.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Brexit i co dalej? Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
28.06.2016.

Jak wszyscy wyraźnie widzimy, nikt nie wie dokładnie jak wyglądać będzie przyszłość UK, jeśli dojrze do Brexitu. Analizy specjalistów rysują czarne scenariusze. Część zwolenników wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii zdaje się budzić jak ze snu.

Dzisiaj pod budynkiem parlamentu tysiące ludzi protestowało przeciwko przyjęciom konsekwencji wyniku referendum. Niektóre z haseł to "Koniec z nienawiścia", "Liderzy a nie kłamcy" czy "Nie ma żadnego planu [na wyjście z Unii]". Zdjęcie z serwisu Yahoo.

 

Brexit protesty

 

Zwiększona liczba ataków nacjonalistycznych i rasistowskich (hate crime) dotyka nie tylko Polaków czy polskie placówki, ale także muzułmanów i obywateli krajów pozaeuropejskich. Głośny jest przypadek ataku 3 nastolatków na meżczyznę w tramwaju w Manchester. 

Bardzo trafny argument w dyskusji o roli imigrantów w Wielkiej Brytanii podali nam lekarze z jednego z angielskich szpitali (zdjęcie z Facebook - profil Manolis Meramveliotakis). Kadra medyczna pokazując swoje obywatelstwo sugeruje - Zwolenniku Brexitu, który chciałeś usunąć imigrantów, przemyśl to jeszcze raz zanim trafisz do szpitala. Tylko jedna osoba z całego zespołu jest Brytyjczykiem, ale i ona ma obce pochodzenie.

 

Brexit_lekarze

 

 

 

 

Zmieniony ( 30.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk