Start arrow Odpoczywamy arrow Impreza rodzinna w Peterborough  
20.03.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Impreza rodzinna w Peterborough Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
17.09.2016.

Wydarzenie dla polskich rodzin w Peterborough

Już w sobotę, 24 września Polacy z Peterborough i okolic całymi rodzinami spotkają się przy 40 Long Causeway. Z okazji otwarcia nowego oddziału brokera ubezpieczeniowego Pol-Plan Insurance w samym centrum miasta na dzieci i całe rodziny czekać będzie mnóstwo atrakcji. 
 
Polonia z Peterborough będzie miała nie tylko okazję wzajemnie się poznać i spróbować polskich potraw, ale przede wszystkim będzie mogła zapewnić niezapomniany dzień najmłodszym. Organizatorzy przygotowali dla nich m.in. występ cyrkowego artysty, tor wyścigowy Scalextric, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami i mnóstwo kulinarnych atrakcji. 
 
- W Peterborough mieszka ponad 20 tysięcy Polaków, jest też wiele polskich miejsc, jednak polonijnych imprez dla dzieci i dla całych rodzin jest, niestety, niewiele - zauważa Anna, matka sześcioletniego Leosia. O takich właśnie Polakach pomyślał Pol-Plan Insurance planując uroczyste otwarcie swojego nowego oddziału. Zaplanowany na 24 września event ma być okazją zarówno do wspólnej zabawy dla polskich dzieci, jak i do integracji miejscowej Polonii stanowiącej ponad 15% mieszkańców miasta. 
- Otwarcie oddziału w Peterborough to przede wszystkim okazja do dobrej zabawy dla całych polskich rodzin - przyznaje Paweł Rusnarczyk, który właśnie niedawno został managerem nowej placówki brytyjskiej firmy. - Jeżeli ktoś będzie dodatkowo chciał dowiedzieć się jaka jest specyfika ubezpieczeń w UK, jak wyglądają na przykład tutejsze odpowiedniki OC i AC albo chciałby wycenić potrzebną polisę, oczywiście, również zapraszamy do rozmowy przy okazji niedzielnego spaceru. Polacy - jesteście u nas mile widziani -dodaje.
 
Pol-Plan Insurance jest brytyjskim brokerem ubezpieczeniowym świadczącym swoje usługi również w języku polskim. To część firmy A-Plan działającej na tutejszym rynku ubezpieczeń od ponad 50 lat i zarazem jedna z niewielu, być może jedyna, brytyjska firma, która w pełni otworzyła się na Polaków, nie tylko oferując im swoje usługi, ale też zatrudniając polskich konsultantów  i managerów dobrze znających potrzeby swoich rodaków. Swoje usługi świadczy już w Londynie, Luton, Ruislip, Southampton i Swindon. Teraz, ze względu na liczną Polonię, przyszedł czas na Peterborough, które obok położnego nieopodal Huntington, jest znane ze stosunkowo duże liczby przybyszy z Polski.
 
Zanim jednak Pol-Plan zajmie się pomaganiem Polakom z Peterborough w wyborze najwłaściwszych polis na auto, dom, biznes  czy innych, broker zaprasza całą miejscową Polonię na rodzinny event, który odbędzie się w siedzibie Pol-Plan Insurance, w samym centrum miasta,  przy 40 Long Causeway PE1 1YJ w sobotę, 24 września od godziny 10.00 do 15.00. Wstęp darmowy. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk