Start arrow Uczymy się arrow Council przeprasza rodziców i uczniów rozpoczynających we wrześniu szkołę.  
25.03.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Council przeprasza rodziców i uczniów rozpoczynających we wrześniu szkołę. Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
01.03.2017.

Dziś rano (1. marca) miała ruszyć strona internetowa Northamptonshire County Council przeznaczona dla rodziców dzieci rozpoczynających naukę w szkołach ponadpodstawowych (secondary school). Zgodnie z brytyjskim systemem edukacji rodzice aplikujący o przyznanie miejsca w szkole jesienią wskazali po trzy szkoły, które wzbudziły ich zainteresowanie. Właśnie od 1 marca mieli mieć możliwość dowiedzieć się, do której szkoły ich dzieci zostały zapisane.

NCC_logoJak podaje Northampton and Echo 8000 rodzin z rozczarowaniem przekonało się, iż wskazana przez urząd strona (zarządzana przez firmę Capita) okazałą się niedostępna, zaś przeglądarka wyświetlała komunikat o błędzie.

Mimo, iż awaria trwała tylko kilka godzin rzecznik urzędu przeprosił rodziców, przyznając jak frustrujące dla urzędników było to, iż zaistniała opisana sytuacja. - Choć wiemy, jak było to niekomfortowe, z przyjemnością zawiadamiamy, że liczba dzieci przydzielonych do szkoły pierwszego wyboru wzrosła do 82%, zaś 96% uczniów będzie uczyć się w jednej z 3 podanych w aplikacji szkół.

Zmieniony ( 01.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk