Start  
12.12.2017.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Półmaraton w Northampton - pobiegniesz?
Redaktor: Administrator   
28.08.2016.

 

 

PolMaraton

 

4.09.2016
(niedziela)

początek godz. 9.30

 

Już w najbliższych dniach odbędzie się kolejna edycja Northampton Half Marathon. Zapewne znów kilkaset osób stanie na starcie biegu odbywającego się na dystansie prawie 21 km.

Trasa przebiegać będzie od siedziby councilu wzdłuż St. Giles Street, w stronę Kettering Road, dalej parku Racecourse, poprzez Barrack Road, deptak handlowy Abington Street. Mijając okolicę startu wyścigu uczestnicy skierują się w poprzez okolice teatru w stronę Becket's Park i dalej Midsummer Meadow. Biegnąc wzdłuż rzeki Nene dobiegną do Brackmills Industral Estate, gdzie wykonają dużą pętlę. Wracając wzdłuż trasy A45, przebiegną obok hotelu Marriott i poprzez Delapre Park dotrą do mety przy Delapre Abbey.

Więcej informacji organizacyjnych dotyczących między innymi rejestracji i dokładnej trasy - www.northamptonhalfmarathon.co.uk

 

 

 
Northampton Town Festival 2016
Redaktor: Administrator   
30.06.2016.

 

 

NorthamptonTownFestival

 


 

 

 
Policja lokalna o przestępczości związanej z nienawiścią i nietolerancją.
Autor: Materiały przekazane przez Northamptonshire Police   
30.06.2016.

Oświadczenie Northamptonshire Police

Jesteśmy świadomi, że członkowie społeczności lokalnych wyrażają swoje zaniepokojenie możliwością wystąpienia zdarzeń o charakterze rasistowskim w następstwie wyników referendum.

TRUE VISION jest serwisem brytyjskiej Policji o zasięgu krajowym, która służy rejestracji tego typu przestępstw. W porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego miesiąca odnotowano wzrost zgłoszeń o 57 procent. Informacja ta była szeroko komentowana w mediach.

Oficerowie Northamptonshire Police analizujący zgłoszenia przyznają, iż w naszym hrabstwie nie nastąpił wzrost liczby przestępstw hate crime w następstwie wyniku referendum.

Jak zawsze Policja wraz ze współpracującymi organizacjami zachęca do zgłaszania przypadków przestępstw o charakterze rasistowskim.

Superintendent Chris Hillery oświadczył: "Niestety w niektórych częściach Wielkiej Brytanii obserwujemy zwiększone napięcia społeczne od czasu ogłoszenia wyniku referendum o obecności UK w Unii Europejskiej. Chociaż nie odnotowaliśmy takich przypadków samym Northamptonshire, pozostajemy w kontakcie z liderami różnych społeczności lokalnych.

Żadna forma przestępstwa powodowana nienawiścią (hate crime) nie może być akceptowana i dlatego wzywam wszystkich, którzy stali się ofiarami przemocy w wyniku ich pochodzenia etnicznego, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, płci czy wieku do zgłaszania się do Policji.

W naszej społeczności nie ma miejsca na nienawiść, która może stać się przyczyną zranień tak fizycznych, jak i psychicznych. To niszczy społeczeństwo i podważa tolerancję i różnorodność, którą powinniśmy cenić.

Każdy powinien czuć się bezpiecznych i pewnych tego, kim jest. Bycie sobą to nie zbrodnia, przestępstwo wynikające z nienawiści - jest zbrodnią.

Każdy, kto był ofiarą lub świadkiem przestępstwa powodowanego nienawiścią może skontaktować się z Policją (numer 101), organizacją Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111 lub odwiedzić stronę wspomnianego True Vision (report-it.org.uk ). W sytuacjach nagłych dzwoń na numer 999."

 

 


Zmieniony ( 30.06.2016. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 35 z 63

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk