Start  
21.04.2019.
 

Strone monitoruje stat24

 

Siepomaga.pl
Wyróżnienia Youth Ambition Awards
Redaktor: Administrator   
17.05.2014.
NCC

 Wyróżnienia Youth Ambition AwardsNorthamptonshire County Council już po raz drugi będzie świętować osiągnięcia młodzieży naszego hrabstwa, przyznając wyróżnienia Youth Ambition Awards.

Powiedz nam o młodych ludziach, którzy inspirują innych, o projektach, które zmieniają na lepsze życie lokalnej społeczności, o uczniach wyróżniających się spośród innych lub o utalentowanych młodych artystach.


Dowiedz się więcej o kategoriach oraz zgłoś swoich kandydatów na: www.northamptonshire.gov.uk/youthambition


Nominacje można zgłaszać do poniedziałku, 2 czerwca do godziny 17.00.
 
NCC
 
Poznaj Northamptonshire z Agnieszką Data
Autor: Materiały Wydawcy   
24.11.2013.

 PoznajNorthamptonshire

Agnieszka Data, "Poznaj Northamptonshire".

 

Autorzy książki, Agnieszka i Piotr mieszkają w hrabstwie Northamptonshire od kilku lat. Każdą wolna chwilę spędzają na zwiedzaniu Wielkiej Brytanii ze szczególnym uwzględnieniem najbliższych okolic.

Idea napisania książki zrodziła się w 2010 roku, gdy Agnieszka rozpoczęła współpracę z tworzącym się portalem Northamptonki.pl, gdzie zaczęła publikować artykuły w dziale Poznaj  Northamptonshire. Cykl ten ma na celu przybliżenie mieszkańcom uroków hrabstwa, w miarę jego rozwoju zaczęła się kreować wizja publikacji książkowej. Pisarska pasja Agnieszki, fotograficzne zacięcie Piotra oraz wspólne zamiłowanie do podróży zaowocowały tą oto pozycją.

Jest to pierwsza w języku polskim książka o Northamptonshire. Nie jest to przewodnik w dosłownym tego słowa znaczeniu a raczej bardzo luźna próba przybliżenia miejsca, które dla wielu z nas z wyboru a dla niektórych zupełnie przypadkiem stało się domem. Northamptonshire to nie tylko magazyny i polskie sklepy. To hrabstwo o bogatej historii godnych odwiedzenia miastach, wioskach, zabytkach, parkach i terenach rekreacyjnych. Opisane tu miejsca, to tylko wybór tego co można zobaczyć. Ich selekcja jest oparta na całkowicie subiektywnym kluczu. Przedstawiamy tu miejsca, które dobrze znamy i które chcemy Państwu przybliżyć. Polacy stanowią dość dużą społeczność mieszkańców hrabstwa a bariera językowa często powoduje lęk przed odkryciem piękna i uroku miejsca gdzie wielu z nich przyszło żyć.
Pragniemy, by ta książka stała się dla państwa punktem wyjścia w poznawaniu dziedzictwa kulturalnego i historycznego Northamptonshire.

Przeczytaj fragment książki, a najlepiej zakup e-book w całości na stronie e-bookowo.pl

Dziękujemy Autorce książki za propozycję objęcia patronatu medialnego.

Zmieniony ( 24.11.2013. )
 
Święto Niepodległości z Polską Szkołą Sobotnią
Redaktor: Administrator   
14.11.2013.
PSS
Zmieniony ( 14.11.2013. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 57 - 63 z 66

Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk